Forumi Rinor - 


Shkolla Teknike
 
ForumPortalliKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

>>> Welcome <<< Mire Se Vini Ne... WwW.Info-Teknika.Com (C)L2G-Smash
Ju Qe Jeni Per Se Pari Her Ne KeT Forum Ju Lutem Klikone REGISTER Per Te Bere Pjes e Ketij Forumi,Ndersa Ju Shka Jeni Te Regjitstruar Klikoni LOGIN!
Voto Per Info-Teknikėn
http://www.shkupi-top.com//
© Sponzor Gjeneral!
Kėtu Mund Tė Qelni Free HosT...!

V.I.P

     

Vlersoni!
 
Postimi Javės!
Postimi I Javes u Bė Nga LINDA
 
Toni-Eshte elementi themelor i gjuhes se artit figurativ me te cilin shprehen artistet ne artin figurativ.Toni eshte sasia e drites ne nje njgjyre.Ngjyra nuk ndryshohet me shtimin e ngjyres se bardhe ose te zeze,por ndryshohen vetem toni i ngjyres se c'rast ngjyra behet me e hapur ose me e mbyllur.Ekzistojne tone kromatike dhe akromatike prej te cileve krojohen shkallet tonike.
Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 7 mė Sun May 20, 2007 4:49 am
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
>>> Lajmi Mė I Ri Nga L2G!!! <<<
Virusi i Cili Ua ShkaTrron Hardiskun!
KUJDES nga VIrusi me i ri qe pritet te Pushtoj me miliona PC ne Bote JU LUTEM,
PERCILLENI KETE PARALAJMERIM TE SHOKET E JUAJ, FAMILJA DHE TE PERSONAT QE KONTAKTONI:  Ju duhet te jeni ne dijeni gjate diteve vijuese:  Te mos e hapni asnje porosi me fajllin e bashkangjitur te quajtur "Invitation" pa dallim se kush ja ka derguar, eshte virus qe hap Olimpic Torch i cili "djeg" te tere hard diskun C te kompjuterit tuaj. Ky virus do te pranohet nga dikush qe ka e-mail adresen tuaj ne listen kontaktuese te saj/tij, kjo eshte pse ju duhet ta dergoni kete e-mail te te gjithe personat qe ju kontaktoni. Eshte me mire te pranoni kete porosi 25 here se sa te te pranoni virusin dhe ta hapni.Nese ju pranoni e-mail-in e quajtur "invitation", mendime (ide) te derguar nga shoket , mos t'i hapni dhe ta mbyllni kompjuterin menjehere. Ky eshte virusi me i keq, eshte klasifikuar nga Microsoft i virusi me destruktiv ndonjehere. Ky virus eshte zbuluar dje nga Symantec dhe ende nuk ka ndonje mendim per zgjidhjen e tij. Ky virus thjeshte shkaterron Zero Sector-in te Hardiskut ku informatat vitale mbahen.
>>Fjala e Sotme Popullore<<
Denimi me i Madh Per Genjeshtaret Eshte Te Mos i Besosh Edhe Kur Ta Thot Te Verteten!!!
Antari i Javės!
Ora!
Shkruaje Shtetin Qe Ta Shohesh Kohen!Statistikat
Forumi ka 81 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri arbin

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 3673 artikuj v 2275 temat
ONLINE


Chat
Copyright By....